Akpor'da Kariyer

Yalıtımda kalite, kalitede süreklilik...

Akpor'da Kariyer

Yalıtım sektörü özelliklede ısı yalıtım sektörü enerji kayıplarının azalmasında ve ülke ekonomisine katkıda öncü sektörlerden biridir. Akpor şirketler grubu da bu sektöre 2007 yılında kurduğu modern tesis ile Akpor isimi ile hizmet vermeye başladı. Akpor her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştıran kurumsal kimliği ile öncü bir kuruluş olmaya devam etmektedir.Bu yüzden yalıtım sektöründe olmak ve özellikle Akpor da kariyer çok önemlidir.

Akpor çalışanlarından doğruluk , dürüstlük ,sadekat bağlılık ve insanlara ve müşterilere nezakat gibi kavramlar arar.Akpor çalışanları ekip çalışmasına önem verirler.. yöneticisinden tüm personeline kişilerin fikirleri çok önemlidir.Kişisel becerileri ve ekip çalışması ön plandadır.Müşterilerimizin neyi söyleyip neyi söylemedikleri çok iyi bilirler.. onlarla devamlı ilişki halindedirler.

Akpor çalışanlarından devamlı kendilerini geliştirmeleri ve bu imkanları sunmak için elinden gelen eğitim faaliyetlerini vermektedir…

Çalışanlarının konusunda uzman ve en az bir yabancı dil bilmelerini ve bu konuda kendilerini gerliştirmelerini istemektedir…Bu zamanda şirketlerdeki farklılık verdikleri hizmet ve personel kalitesi ile orantılıdır. Akpor de bunun bilincindedir.

Akpor de kariyer imkanı olduğunda önce kendi içerisinde değerlendirir ve çalışanını ödüllendirir.

Akpor asıl olan çalışanların hırsı değil ekip çalışmasına uyumlulukları sadece yöneticinin değil tüm ekibin başarısına izin veren , ekip ruhunun en üst düzeyde olduğu bir kuruluştur.

Akpor de kariyer önemlidir. Adayların yetenekleri dikkate alınarak , şirket içinde uzun vadeli kariyer beklentisi olanları ararız.

Akpor da tüm çalışanların gelişimini ve kariyerlerini yönetmek için yıllık değerlendirme toplantıları yapılır.Bu toplantılarda kişisel becerilerin , eğitim ihtiyaçları ve potansiyel kariyer gelişimlerin oluşmasına yardımcı olur.

İşe Alım Süreci

Akpor yeni bir iş pozisyonu oluştuğunda önce kendi çalışanlarından o pozisyona uygun adayı belirler. O adayın o pozisyona alınması ile yeni iş fırsatı oluşur. Bu pozisyon a uygun adaylar ilgili departmanlar ve insan kaynakları görüşleri doğrultusunda değerlendirilir. Uygun adaylar arasında yapılan görüşmeler sonucunda Akpor da kariyerine başlamış olur. İşe giren adaya gerekli eğitimler ve oryantasyon süreci uygulanır.

© 2018 Akpor - Usd : ₺ | Euro :